Hakkımızda

Hakkımızda

QUEENTEX KİMYA’yı, Türk tekstil sektörüne kimyasal madde tedariki yapmak, sektörün ilgili problemlerine kimyasal çözümler geliştirmek, tekstil sektöründeki paydaşların mesleki eğitimlerine destek vermek, çevreci ve yenilikçi kimyasal ürünleri pazara sunarak Türk tekstil ve kimya sektörlerinin sürekli gelişimine katkıda bulunmak amacıyla 13 yıllık tecrübe ile 2019 yılında İstanbul’da kurduk.

Detaylı Bakış

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve üretim aşamalarında yaşayabilecekleri problemleri dinlemek için zaman ayırırız. Doğru tespit yapabilmek ve amaca yönelik ürün veya proses önerebilmek için detaylı ihtiyaç ve problem analizi yaparız. Israrla soru sorar ve cevap alırız.

Hızlı Karar

Detaylı analizlerimiz sonucunda ortaya çıkan verileri hızlı bir şekilde değerlendirerek gerekli laboratuvar çalışmalarının ve testlerinin uygulamasını yaparız. Gerekirse sahada uygulama yaparız.

Doğru Hamle

Tüm analiz, laboratuvar çalışmaları ve testlerin ışığında doğru hamleyi yaparak doğru ürün ya da prosesi müşterilerimize tavsiye ederiz. Sorumluluk anlayışımızın bir gereği olarak tavsiye ettiğimiz ürün veya prosesin uygulamasını müşterimizle beraber sahada yaparak müşterilerimizin beklentilerini karşılarız. Hatta müşterilerimize özel ürün veya proses geliştirerek beklentilerin ötesine geçeriz.

Müşterilerimizi Dinlemeyi Çok Önemsiyoruz.

Bilgi ve tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşarak birlikte büyüyoruz.